Beztroski Świat
niepubliczne przedszkole

Przedszkole Żoliborz

ul. Rydygiera 13 B lok U7, 01-793 Warszawa-Żoliborz

ZAPISZ SWOJĄ POCIECHĘ

Beztroski Świat dla Twojego Dziecka?

Niepubliczne przedszkole na Żoliborzu to połączenie pasji, zaangażowania i wzajemnego szacunku. Wspieramy aktywność, ciekawość i samodzielność dzieci w atmosferze akceptacji i zaufania. Sprawimy, że beztroski świat dzieciństwa będzie pełen radości i uśmiechu.

Chcesz aby Twoje Dziecko dobrze się
rozwijało i świetnie się przy tym bawiło?

Zapraszamy na wirtualny spacer po przedszkolu

Zdjęcia z przedszkola – Beztroski Świat Żoliborz

Przedszkole w Warszawie – Żoliborz

Chcesz, aby Twoje dziecko uczęszczało do przedszkola, w którym nie tylko beztrosko się bawi, ale też jest objęte kompleksowym programem edukacyjnym? Wybierz prywatne przedszkole w Warszawie na Żoliborzu. Nasza placówka jest przystosowana do potrzeb najmłodszych i zapewnia im ciekawe, rozwojowe zajęcia oraz opiekę psychologa i logopedy. Wszystkie odbywają się w nowoczesnych, świetnie wyposażonych wnętrzach, które zapewniają przyjemną atmosferę oraz są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. 

Aby osiągnąć wszystkie nasze założenia, pracujemy z maksymalnym zaangażowaniem i w małych grupkach. Kameralna atmosfera pomaga zarówno dzieciom, jak i opiekunom. Prywatne przedszkole w Warszawie Żoliborz prowadzi obecnie nabór do swoich grup. Zachęcamy jednak do szybkiej rezerwacji miejsc, gdyż ich liczba jest mocno ograniczona. 

Prywatne przedszkole Warszawa Żoliborz

Dzieci uczęszczające do niepublicznego przedszkola w Warszawie Żoliborz mają zapewnione pełne wyżywienie – smaczne posiłki w zbilansowanej diecie dają im energię potrzebną do nauki i zabawy. Dzięki temu podopieczni placówki są uśmiechnięci, skorzy do aktywności fizycznych i umysłowych oraz poznawania świata. Cieszymy się, mogąc towarzyszyć im na początku tej drogi i przygotowując ich do rozpoczęcia nauki w szkole.

Niepubliczne przedszkole na Żoliborzu

Beztroski Świat to prywatne przedszkole na Żoliborzu i w Wilanowie, które skupia się na zapewnianiu dzieciom jak najlepszych warunków do stabilnego i wszechstronnego rozwoju. Zależy nam na odkrywaniu indywidualnych predyspozycji i talentów dziecka, a następnie rozwijaniu ich i pielęgnowaniu. Pielęgnujemy też wartości – szacunek do siebie nawzajem. Dzieci, które kończą przygodę z naszą placówką są pewne siebie, ciekawe świata i aktywne, samodzielnie, odporne emocjonalnie. Wyposażone w wiedzę, a także wspaniałe wspomnienia. 

Serdecznie zapraszamy do dwujęzycznego przedszkola w Warszawie Żoliborz.

 

google maps embed api