o_nas_01
o_nas_03
o_nas_02
o_nas_04

Beztroski świat

Kilka słów o placówce

Nasza nazwa nie jest przypadkowa,  wierzymy, że tylko beztroski świat dzieciństwa może zapewnić dobry start w przyszłość.

Koncepcja pracy naszego przedszkola polega na organizowaniu procesu dydaktyczno-wychowawczego w oparciu o naturalną aktywność dzieci i rozwój ich zdolności.

Przedszkolaki poznają otaczającą ich rzeczywistość poprzez działanie, doświadczenie i zabawę.

Takiej koncepcji sprzyjają wybrane przez nas programy, metody i formy pracy z dziećmi, rodzicami, środowiskiem.

Nasze przedszkole

Nasze przedszkola tworzone są z pasją. Skupiamy się w szczególności na tym aby Dzieci świetnie czuły się w naszych wnętrzach.

Aby nasz świat był przez nie postrzegany dosłownie jako Beztroski Świat!

Zajęcia dodatkowe

Tańce

Dzieci uwielbiają spotkania z Panem Mateuszem. Pan Mateusz wyczarowuje dla nich coraz ciekawsze układy choreograficzne, dbając przy tym o dobrą zabawę!

Ceramika

„Wylepianie gliny” pobudza wyobraźnię Dzieci i rozwija motorykę małą. Dzieci przenoszą się podczas nich do tajemniczego świata przyrody. Pani Ola przedstawia ciekawostki o zwierzętach, ich odgłosy i zwyczaje.

Karate

Trening karate to przede wszystkim dobra zabawa i upust nadmiaru energii dla naszych pociech. Każde kolejne zajęcia planujemy tak, aby rozwijać umiejętności z poprzednich treningów.

Legolaki

Dzieciaki bawiąc się tworzą w oparciu o instrukcje specjalnie dla nich przygotowane modele z klocków Lego.

Joga

Wszechstronne zajęcia stworzone specjalnie z myślą o Dzieciach od 3 roku życia. Nie tylko rozwijają giętkość ciała, ale wpływają również pozytywnie na wyciszenie i panowanie nad emocjami.

Piłka nożna

Piłka nożna to świetny sposób aby zachęcić Dzieci do wysiłku fizycznego oraz uczyć zabawy zespołowej. Dzięki temu nabywają sprawność fizyczną oraz umiejętności społeczne.

Poznaj naszą kadrę

500_01
500_04
500_02
500_05

Chcesz aby Twoje Dziecko dobrze się rozwijało i świetnie się przy tym bawiło?

Napisz do Nas dziś!

Wypełnij formularz teraz. Zajmie to kilka sekund. skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe i przeprowadzimy Cię bezboleśnie przez proces rekrutacji!

BEZTROSKI ŚWIAT ul. Guńki 6A 03-012 Warszawa